KONST / Litografier / Färglitografi 8146477
nr 814 6477
Färglitografi
Signerad, 72/275, motivets mått: 57x42
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 mars 2013
kl 19:46:18
300 kr
150 kr
250 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr